„Mów dziecku, że jest dobre, że
                                                                                                           może, że potrafi..."

Serdecznie witamy  na stronie internetowej

Prywatnego Przedszkola "Okruszek"

Jesteśmy przedszkolem nastawionym na twórczy rozwój dziecka. Przedszkole "Okruszek" zapewnia opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa, tworząc warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie "gotowości szkolnej." Wobec rodziców przedszkole pełni funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze.

Przedszkole "Okruszek"
                                                                     to mój drugi dom,
                                                                     bo stawia na mnie
                                                          na moje szczęśliwe dzieciństwo
                                                                i mój wszechstronny rozwó
j.

Zapraszamy Rodziców "Okruszków" oraz wszystkich zainteresowanych i szukających przedszkola  dla swoich dzieci do oglądania naszej strony. Zamieszczamy dla Państwa wszystkie ważne informacje o naszym przedszkolu oraz aktualne  wydarzenia i podejmowane działania, w których biorą udział nasi milusińscy.

ZAPRASZAMY  I  ŻYCZYMY  MIŁEJ ZABAWY :)

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia naszej strony na facebooku: