Akcja Przyjazne Przedszkole

Nasze przedszkole bierze udział w akcji "Przyjazna Szkoła". Jeśli chcesz, możesz podarować nam 1% swojego podatku dochodowego, ponieważ należymy do organizacji pożytku publicznego. Wesprzyj nas, to nic nie kosztuje!
Poniżej znajduje się przykład wypełnienia formularza PIT-37, z danymi Przedszkola Okruszek.

Program do rozliczania PIT można pobrać bezpłatnie na stronie Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła, w odnośniku do Pit Projekt lub klikając poniższy adres:

Pobierz Pit Projekt tutaj!