Cześć! To my, Słoneczka!

Wychowawcy: mgr Magdalena Pielużek, Monika Olczyk
Pomoc nauczyciela  Edyta Grzejdziak

„Słoneczka” to najmłodsza grupa wiekowa, do której uczęszczają dzieci od 1,5 roku do 2,5 lat. Każde dziecko otrzymuje możliwość wesołej zabawy z rówieśnikami i pierwszej edukacji pod okiem wykwalifikowanego personelu. Opiekują się nami ciocie Ania, Magda i ciocia Emilka. Wszystkie ciocie dbają o nasza higienę, zapewniają opiekę, czuwają nad naszym bezpieczeństwem, a także starają się zapewnić miłą i troskliwą atmosferę. Słoneczka są dumne, że zdobywają samodzielność picia z kubeczka, jedzenia łyżeczką, mycia rączek, zakładania bucików, korzystania z nocnika, a także zdejmowania i ubierania ubranek. Jesteśmy bardzo ruchliwi, zaglądamy w każdy kąt
i mamy ciekawe pomysły.
Uwielbiamy psocić pod czujnym okiem naszych pań opiekunek dbających o nasze bezpieczeństwo.
Jeżeli pogoda nam sprzyja wychodzimy na krótkie spacery lub bawimy się w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się plac zabaw. W naszej grupie spędzamy miło czas
z naszymi paniami, uczymy się wielu rzeczy poprzez zabawę, uwielbiamy malować farbami, słuchać muzyki, bawić się klockami, jemy pyszne posiłki i świetnie się bawimy z naszymi starszymi kolegami z Przedszkola.

Dla nas uśmiech i bezpieczeństwo Waszego Maluszka jest najwyższą wartością!!!