Przedszkole Okruszek Piotrków Trybunalski

Przedszkole z Pasją

Cześć! To my, Słoneczka!  

Wychowawcy: mgr Magdalena Pielużek, Monika Olczyk
Pomoc nauczyciela  Edyta Grzejdziak
               
                       

„Słoneczka” to najmłodsza grupa wiekowa, do której uczęszczają dzieci od 1,5 roku do 2,5 lat. Każde dziecko otrzymuje możliwość wesołej zabawy z rówieśnikami i pierwszej edukacji pod okiem wykwalifikowanego personelu. Opiekują się nami ciocie Ania, Magda i ciocia Emilka. Wszystkie ciocie dbają o nasza higienę, zapewniają opiekę, czuwają nad naszym bezpieczeństwem, a także starają się zapewnić miłą i troskliwą atmosferę. Słoneczka są dumne, że zdobywają samodzielność picia z kubeczka, jedzenia łyżeczką, mycia rączek, zakładania bucików, korzystania z nocnika, a także zdejmowania i ubierania ubranek. Jesteśmy bardzo ruchliwi, zaglądamy w każdy kąt
i mamy ciekawe pomysły.
Uwielbiamy psocić pod czujnym okiem naszych pań opiekunek dbających o nasze bezpieczeństwo.
Jeżeli pogoda nam sprzyja wychodzimy na krótkie spacery lub bawimy się w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się plac zabaw. W naszej grupie spędzamy miło czas
z naszymi paniami, uczymy się wielu rzeczy poprzez zabawę, uwielbiamy malować farbami, słuchać muzyki, bawić się klockami, jemy pyszne posiłki i świetnie się bawimy z naszymi starszymi kolegami z Przedszkola.

Dla nas uśmiech i bezpieczeństwo Waszego Maluszka jest najwyższą wartością!!! 

 

 

Piotrków Trybunalski Przedszkole Okruszek oferuje naukę, gry i zabawy dla dzieci, własną piekarnię oraz nowoczesną salę bankietową.
Serwis przedszkoleokruszek.pl zapisuje ciasteczka na Twoim komputerze w celu zapewnienia bezpieczeństwa przeglądania. Kliknij tu, aby przeczytać więcej o konfiguracji plików „cookies”
DRODZY RODZICE !!!
W związku z tym, że Państwo zawarli z naszym przedszkolem umowy o sprawowanie opieki nad dziećmi, dane osobowe dzieci oraz Państwa, jako ich rodziców, w zakresie niezbędnym do realizacji umów, są gromadzone i przetwarzane przez Prywatne Przedszkole „OKRUSZEK”. Posiadają Państwo prawo do informacji, jakie dane są zgromadzone oraz prawo do ich poprawiania. Jednocześnie informuję, że posiadają Państwo także prawo do żądania usunięcia danych osobowych z naszej bazy danych, ale usunięcie danych oznacza automatyczne rozwiązanie umowy, ponieważ przedszkole nie będzie mogło jej realizować. Dane osobowe Państwa dzieci (i tylko dzieci) obejmujące wyłącznie: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i zameldowania przedszkole udostępnia wyłącznie: Urzędowi Miasta Dopiewo, na podstawie ustawy o systemie oświaty, a także Ministerstwu Edukacji Narodowej (za pośrednictwem systemu informacji oświatowej SIO) na podstawie przepisów ustawy o systemie informacji oświatowej. Zgodnie z art. 6 Ustawy o ochronie danych osobowych, za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań. Dane osobowe obejmują co najmniej informacje niezbędne do identyfikacji (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania), jednakże mieszczą się w nich również dalsze informacje, wzmacniające stopień identyfikacji. Do informacji takich z pewnością należą zdjęcia osoby fizycznej, chociażby wykonane w przeszłości, umożliwiające jej identyfikację. Należy uznać, że zdjęcie stanowi dane osobowe podlegające ochronie w sytuacji, gdy zdjęcie takie jest umieszczone wraz z imieniem i nazwiskiem osoby na nim występującej, w miejscu dostępnym dla nieograniczonej liczby podmiotów. W Prywatnym Przedszkolu „OKRUSZEK”: Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, przedszkole nie ma obowiązku rejestrowania bazy danych o wychowankach, niemniej nie zwalnia nas to z przestrzegania przepisów dotyczących ochrony posiadanych danych i ich udostępniania.
Zamknij i nie pokazuj więcej.
Ładowanie strony