Informacje | Załączniki

Zapisy

Zapraszamy do  czynnego 12 miesięcy w roku, przyjaznego Dzieciom i Rodzicom Prywatnego Przedszkola "Okruszek". W naszym Przedszkolu zapisy trwają przez cały rok!

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

12 lutego rozpoczynają się zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny.  Karty zapisu dziecka można pobrać w przedszkolu w godz. 8:00 - 17:00 lub ze strony internetowej przedszkola.  W przypadku wolnych miejsc rekrutacja trwa w ciągu całego roku szkolnego. Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 - 6 lat.

Młodsze dzieci zapraszamy do Klubiku Dziecięcego.

Dziecko w wieku 6 lat obowiązane jest odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym przy szkole.

Uwaga:

Nasze przedszkole w nadchodzącym roku przedszkolnym oferuje nieodpłatne przygotowanie przedszkolne (bez czesnego) dla dzieci z rocznika 2012 - „ZERÓWKA” - opłata tylko za wyżywienie wg stawki.

Grupy przedszkolne - od poniedziałku do piątku

dla dzieci od 2,5 do 5 roku życia

prowadzone w godzinach 6:30 - 17:00

godziny opieki nad dzieckiem są elastycznie dostosowywane do potrzeb rodziców

podstawa programowa wychowania przedszkolnego realizowana w godz. 9:00 - 14:00

bogata oferta zajęć dodatkowych

trzy zbilansowane posiłki w ciągu dnia

codzienny pobyt na własnym placu zabaw

KARNETY ADAPTACYJNE

(przeznaczone dla dzieci powyżej 2 roku życia, ale przed ukoñczeniem 2,5 lat)

100-godzinny - do wykorzystania w okresie 2 miesięcy

50-godzinny - do wykorzystania w ciągu miesiąca

10-godzinny - do wykorzystania w ciągu tygodnia

OPŁATA STAŁA ZA PRZEDSZKOLE - WPISOWE- 220 ZŁ ( RAZ NA CYKL KSZTAŁCENIA ) ,
 CZESNE - 200 ZŁ , OPŁATA ZA WYŻENIE WG STAWKI.
 CZESNE W KLUBIKU DZIECIĘCYM - 250 ZŁ, OPŁATA ZA WYZYWIENIE WG STAWKI.

Zajęcia dodatkowe w ramach czesnego zapewniamy:

• rytmikę - 2 x w w tygodniu,

• język angielski z lektorem - 2 -x w tygodniu

• religia -1 x w tygodniu – 4 i 5 latki

• opieka logopedyczna - diagnoza w każdej grupie

• opieka psychologiczna

Oprócz w/w dzieci mogą uczestniczyć w następujących zajęciach odpłatnych:

• zajęcia logopedyczne (grupowe) - 1 x w tygodniu w każdej grupie

• dodatkowa opieka psychologiczna